Drodzy Maturzyści Liceum Mistrzostwa Sportowego w Gniewinie ⚽📚

Przed Wami ważny mecz – matura!

W imieniu Klubu Stolem Gniewino, zarządu, trenerów oraz wszystkich sympatyków życzymy Wam, abyście podeszli do niego tak, jak do każdego spotkania na boisku – z koncentracją, wiarą we własne umiejętności i pełnym zaangażowaniem.

Macie za sobą solidne przygotowanie, wiele godzin pracy i doświadczeń, które nauczyły Was dyscypliny oraz radzenia sobie z presją. Teraz czas to wykorzystać!

Trzymamy za Was kciuki – niech każdy „egzaminacyjny strzał” trafia w samo okienko 🎯

Powodzenia i do zobaczenia na kolejnych sportowych i życiowych etapach!

Stolem Gniewino 💪⚽