⚽🥈 Wielki sukces uczniów ZKiW w Gniewinie!
Zawodnicy Stolemu Gniewino z rocznika 2011, reprezentujący ZKiW w Gniewinie, zajęli 2. miejsce w Półfinale Wojewódzkim Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej 6-osobowej 👏🔥
Brawo Panowie za świetną postawę, walkę do końca i godne reprezentowanie szkoły oraz klubu! Jesteśmy z Was bardzo dumni❤️💛💙
