🔥 WYGRANA! 🔥

🔴🟡🔵Stolem Gniewino – Bytovia Bytów 3:2 (2:0)

Po bardzo dobrym i pełnym emocji spotkaniu dopisujemy komplet punktów! Od pierwszych minut drużyna pokazała charakter, skuteczność i walkę o każdą piłkę. Do przerwy prowadziliśmy 2:0, a po zmianie stron mimo ambitnej postawy gości utrzymaliśmy korzystny wynik do końcowego gwizdka. 💪⚽


📋 Skład: Dombrowski, Szreder, Richert, Śliwowski (90' Wojciechowski), Klarecki, Mielguj (95' Hinca), Sobczyński, Vlig (93' Kowalski), Lemke (77' Godlewski), Potrawka (87' Cieśla), Bukowski

 

⚽ Bramki:

1:0 – Śliwowski

2:0 – Lemke (asysta: Vlig)

3:2 – Potrawka (asysta: Śliwowski)


👏 Brawo Drużyna za walkę i zaangażowanie do samego końca!


Dziękujemy kibicom za wsparcie i obecność na meczu! 🔴🟡🔵