🔥 WYGRANA! 🔥
🔴🟡🔵Stolem Gniewino – Bytovia Bytów 3:2 (2:0)
Po bardzo dobrym i pełnym emocji spotkaniu dopisujemy komplet punktów! Od pierwszych minut drużyna pokazała charakter, skuteczność i walkę o każdą piłkę. Do przerwy prowadziliśmy 2:0, a po zmianie stron mimo ambitnej postawy gości utrzymaliśmy korzystny wynik do końcowego gwizdka. 💪⚽
📋 Skład: Dombrowski, Szreder, Richert, Śliwowski (90' Wojciechowski), Klarecki, Mielguj (95' Hinca), Sobczyński, Vlig (93' Kowalski), Lemke (77' Godlewski), Potrawka (87' Cieśla), Bukowski
⚽ Bramki:
1:0 – Śliwowski
2:0 – Lemke (asysta: Vlig)
3:2 – Potrawka (asysta: Śliwowski)
👏 Brawo Drużyna za walkę i zaangażowanie do samego końca!
Dziękujemy kibicom za wsparcie i obecność na meczu! 🔴🟡🔵
