Kontynuacja współpracy z Polskimi Elektrowniami Jądrowymi sp. z o.o.

Z wielką przyjemnością przyjęliśmy po raz kolejny chęć współpracy Polskich Elektrowni Jądrowych Sp. z o. o. dotyczącą zakupu sprzętu sportowego dla naszego klubu.

Z zakupionych sprzętów będą korzystać wszyscy zawodnicy KS Stolem Gniewino. Zakupiony sprzęt bardzo odciąży niezbędne wydatki naszego klubu, które wraz z wciąż rosnącą liczbą młodych sportowców rosną.

Nowy sprzęt treningowy z pewnością podniesie jakość treningów, nasz Klub nieustannie się rozwija a dzięki takiej pomocy funkcjonowanie jego jest znacznie wydajniejsze i sprawniejsze.

Współpraca z takim partnerem jak Polskie Elektrownie Jądrowe sp. z o.o. to dla nas wielki zaszczyt a zarazem radość, że wspólnie przyczyniamy się do rozwoju i propagowania sportu oraz do budowania świadomości ekologicznej. Wspólnie z naszym partnerem zamierzamy upowszechniać wiedzę dotyczącą szeroko pojętej energii jądrowej.

Polskie Elektrownie Jądrowe sp. z o. o. jest spółką odpowiadającą za bezpośrednie przygotowanie procesu inwestycyjnego, przeprowadzenia badań lokalizacyjnych oraz uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji warunkujących budowę pierwszej polskiej elektrowni jądrowej.

Więcej informacji na temat planowanej przez PEJ sp. z o. o. inwestycji na stronach: https://ppej.pl/https://swiadomieoatomie.pl/Strona-glowna