Wielki Sukces Szkoły Mistrzostwa Sportowego

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Stolem Gniewino Złotymi Medalistami Województwa Pomorskiego

Z wielką radością i dumną informujemy, że nasi uczniowie reprezentujący Szkołę Mistrzostwa Sportowego Stolem Gniewino zdobyli złote medale na Finale Wojewódzkim w kategorii 2010. Wydarzenie odbyło się na obiektach Areny Mistrzów, a trwające trzy godziny zmagania przyniosły nam historyczny sukces - awans na Finały Ogólnopolskie w Głuchołazach.

W niezwykle emocjonującym Wielkim Finale pokonaliśmy zespół Szkoły Podstawowej w Kwidzynie wynikiem 3:2. To niewątpliwie wyjątkowy moment, który będzie zapisał się w historii naszej szkoły.

Pragniemy serdecznie pogratulować naszej reprezentacji, która walczyła z zaangażowaniem i determinacją. Oto skład zespołu, który wyróżnił się doskonałą grą:

• Maciej Ladach,
• Hubert Kamiński,
• Ignacy Falitarski,
• Igor Kowalski,
• Leon Labuda,
• Damian Małysz,
• Andrzej Stankiewicz,
• Jan Cieszyński,
• Adam Formela,
• Nikodem Dampc.

Nie możemy zapomnieć również o naszych utalentowanych trenerach, którzy przygotowali naszych zawodników do tego wyjątkowego sukcesu:

• Michał Morgiel,
• Jakub Olszowiec.

Ich profesjonalizm, cierpliwość i ciężka praca zaowocowały nie tylko indywidualnym rozwojem naszych uczniów, ale również osiągnięciem tak spektakularnych rezultatów na zawodach.

To zaszczyt móc mieć tak utalentowaną drużynę oraz wyjątkowych trenerów, którzy inspirują naszych uczniów i pokazują, że marzenia można osiągnąć poprzez wysiłek i poświęcenie.

Zdobywanie złotych medali Województwa Pomorskiego to ogromny krok w naszej sportowej karierze. Teraz czekają nas Finały Ogólnopolskie w Głuchołazach, gdzie nasza drużyna będzie reprezentować naszą szkołę oraz województwo. Życzymy naszym zawodnikom powodzenia i dalszych sukcesów!

Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczniów, którzy pokazali, że talent, determinacja i wysiłek naprawdę się opłacają. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć na sportowej ścieżce.